Stinex 700/1400 Вт (30 м²) керамічний конвектор з кнопкою білий
-
- Производитель: Stinex
- Доступность: На складе
- Код товара: PLC 700-1400/220
Основні характеристики
- Потужність обігрівача, Вт 1400
- Модель обігрівача конвекційний
- Монтаж настінний / підлоговий
- Кількість режимів 2 (700 Вт / 1400 Вт)
Описание
Обігрівачі панельного типу Stinex мають два незалежних нагрівальних елемента. Це дозволяє використовувати прилад як інфрачервоний обігрівач та звичайний конвектор:
- лицьова сторона є джерелом інфрачервоного тепла;
- всередині панелі вбудований нагрівальний тен закритого типу.
Така конструкція сприяє швидкому прогріванню приміщення та забезпечує акумуляційний ефект.
Новітні розробки дозволяють обігрівачам Стінекс економити на опаленні до 30%.
Для зручності експлуатації, шнур живлення до обігрівача можна підключити з правого або лівого боку.
Керамічний конвекційний обігрівач має високий рівень захисту.
Не спалює кисень та не змінює склад повітря в приміщенні.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 1400 |
| Модель обігрівача | конвекційний |
| Монтаж | настінний / підлоговий |
| Кількість режимів | 2 (700 Вт / 1400 Вт) |
| Керування | кнопка вмик/вимк |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | керамічний |
| Вага, кг | 21 |
| Сфера застосування | обігрів житлових, офісних приміщень |
| Напруга | 220 Вольт |
| Температура нагріву | 85 C |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 16–20 м² |
| Додатковий обігрів | 20–30 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 120 см |
| Висота | 60 см |
| Товщина | 50 мм |



















