Stinex 500 Вт (10 м²) керамічний обігрівач з кнопкою білий
-
- Производитель: Stinex
- Доступность: На складе
- Код товара: Ceramic 500/220 standart plus
Основні характеристики
- Потужність обігрівача, Вт 500
- Модель обігрівача тонкий
- Монтаж настінний
- Керування кнопка вмик/вимк
Описание
Інфрачервоний панельний обігрівач Українського виробництва призначений для створення основного або допоміжного обігріву:
- в будинку, квартирі;
- в офісі, магазині.
Обігрівачі випускаються в чорному та білому кольорі.
Панелі мають теплоакумуляційний ефект.
Мають дві нагрівальні поверхні, що підвищує ефективність обігріву.
Максимальний нагрів панелі 80 градусів С.
Довіряючи обігрів свого житла інфрачервоному теплу, ви оточуєте себе та своїх близьких турботою і даруєте їм м'який комфорт та затишок.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 500 |
| Модель обігрівача | тонкий |
| Монтаж | настінний |
| Керування | кнопка вмик/вимк |
| Гарантійний термін | 5 років |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | керамічний |
| Вага, кг | 13 |
| Сфера застосування | обігрів житлових, офісних приміщень |
| Напруга | 220 Вольт |
| Температура нагріву | 85 C |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 8–11 м² |
| Додатковий обігрів | 10–15 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 90 см |
| Висота | 45 см |
| Товщина | 12 мм |
















