Теплов Б 1000 Вт стельовий інфрачервоний обігрівач
-
- Производитель: Теплов
- Доступность: На складе
- Код товара: Б1000
Основні характеристики
- Потужність обігрівача, Вт 1000
- Висота підвісу 2,5 – 3 метри
- Модель обігрівача довгохвильовий
- Монтаж стельовий
Описание
Побутовий стельовий обігрівач Б 1000 Ват
Виготовлений українським виробником ТМ Teplov - відмінний вибір опалення житлових, офісних кімнат, торгових залів, санвузлів.
Раціонально використовувати як:
- основний обігрів - для площі 10 кв.м;
- додатковий - 20 кв.м.
ІЧ обігрівач встановлюється на висоті 2,5 - 3 метри, передбачені поворотні кріплення.
Довгохвильовий інфрачервоний стельовий обігрівач має такі переваги:
- висока тепловіддача - повітря прогрівається рівномірно, вже через 15 хвилин відчувається м'яке тепло;
- споживання електроенергії на 30% менше;
- безпека - прилад розроблений під вітчизняні електромережі;
- інфрачервоні промені нешкідливі для організму, не пересушують повітря;
- виключається ризик випадкового випалу;
- довговічність - до 30 років.
Лаконічність стилю, класика форми вишукано доповнить інтер'єр.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 1000 |
| Висота підвісу | 2,5 – 3 метри |
| Модель обігрівача | довгохвильовий |
| Монтаж | стельовий |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Керування | без терморегулятора |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | інфрачервоний |
| Вага, кг | 6 |
| Сфера застосування | обігрів житла, офісів, магазинів |
| Напруга | 220 Вольт |
| Матеріал обігрівача | метал |
| Сертифікати | є |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 10 м² |
| Додатковий обігрів | 20 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 16 см |
| Довжина | 120 см |
| Товщина | 40 мм |






















