Теплов П 4000 Вт промисловий інфрачервоний обігрівач
-
- Производитель: Теплов
- Доступность: На складе
- Код товара: П4000
Основні характеристики
- Потужність обігрівача, Вт 4000
- Висота підвісу до 20 метрів
- Модель обігрівача довгохвильовий
- Монтаж стельовий
Описание
Довгохвильовий інфрачервоний обігрівач Teplov П 4000 Ватт
Економічно обгрунтоване рішення для опалення:
- великих виробничих приміщень;
- складів;
- вокзалів, аеропортів;
- басейнів, спортивних клубів.
- супермаркетів, ресторанів, кафе.
Обігрівач за допомогою тросу та кронштейнів кріпиться на арматуру освітлення на висоті до 20 метрів.
Створений для основного опалення в складних умовах, ефективно обігріває 40 кв.м., якщо використовується додатково - 80 кв.м.
Унікальна технологія обладнання має масу переваг:
- економія коштів на монтажі, споживанні електрики;
- мінімум обслуговування;
- довговічність - бездоганно служить до 25 років;
- сприятливий мікроклімат.
Інфрачервоний стельовий обігрівач П 4000 – ідеальне поєднання раціональної ефективності, розумної економії, безпеки та європейських стандартів.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 4000 |
| Висота підвісу | до 20 метрів |
| Модель обігрівача | довгохвильовий |
| Монтаж | стельовий |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Керування | без терморегулятора |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | інфрачервоний |
| Вага, кг | 19 |
| Сфера застосування | обігрів цехів, складських приміщень, фабрик |
| Напруга | 220 / 380 Вольт |
| Матеріал обігрівача | метал |
| Сертифікати | є |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 40 м² |
| Додатковий обігрів | 70 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 43,6 см |
| Довжина | 154 см |
| Товщина | 72 мм |












