Теплов П 3000 Вт промисловий інфрачервоний обігрівач
-
- Производитель: Теплов
- Доступность: На складе
- Код товара: П3000
Основні характеристики
- Потужність обігрівача, Вт 3000
- Висота підвісу від 3,5 до 15 метрів
- Модель обігрівача довгохвильовий
- Монтаж стельовий
Описание
Довгохвильовий інфрачервоний обігрівач TeploV П 3000 Ватт
Відмінний варіант ефективного опалення:
- промислових цехів;
- складів, ангарів;
- теплиць, сільськогосподарських приміщень;
- торгових залів, кінотеатрів.
Стельовий обігрівач, встановлений на висоті 3,5 - 15 метрів, не забирає корисну площу, виключає ризик виробничих травм.
Подача тепла зверху дозволяє створити:
- локальний обігрів;
- поділ території на температурні зони.
Потужність П 3000 та високий ККД (95%) забезпечують швидкий прогрів 30 кв.м. площі.
Переваги:
- економія електроспоживання;
- простота монтажу;
- відсутність шуму;
- пожежна безпека;
- не знижує вологість повітря, не дратує слизову.
Якісний інноваційний ІЧ обігрівач Теплов П 3000 сертифікований в Україні та Євросоюзі, термін експлуатації - 25 років.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 3000 |
| Висота підвісу | від 3,5 до 15 метрів |
| Модель обігрівача | довгохвильовий |
| Монтаж | стельовий |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Керування | без терморегулятора |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | інфрачервоний |
| Вага, кг | 14 |
| Сфера застосування | обігрів офісів, магазинів, цехів, складських приміщень |
| Напруга | 220 / 380 Вольт |
| Матеріал обігрівача | метал |
| Сертифікати | є |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 30 м² |
| Додатковий обігрів | 50 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 43,6 см |
| Довжина | 120 см |
| Товщина | 72 мм |













