Теплов A 1000 Вт стельовий обігрівач Армстронг
-
- Производитель: Теплов
- Доступность: На складе
- Код товара: A1000
- Потужність обігрівача, Вт 930
- Висота підвісу 2 – 3 метри
- Модель обігрівача армстронг
- Монтаж стельовий
Описание
Стельовий обігрівач Армстронг Teplov A1000
Інфрачервоний обігрівач ТеплоV А1000 монтується у підвісну стелю серії «Армстронг» та служить ефективним і надійним джерелом обігріву.
У корпусі обігрівача знаходиться прошарок утеплювача, який виключає нагрівання задньої частини, та направляє все тепло на лицьову панель.
Розроблений спеціально для приміщень з висотою стелі 2,5 - 3,5 м житлового, промислового або службового призначення.
Потужний підвісний обігрівач встановлюється шляхом заміни 2-х стандартних секцій «Армстронг» на панель. Розмір був підібраний таким чином, щоб у великих приміщеннях зменшити число обігрівачів, полегшуючи тим самим несучу конструкцію та зберігаючи ефективність обігріву.
Для стель іншого типу вбудовані панелі кріпляться на висувні підвіси. При цьому створюється ефект літаючої в повітрі конструкції, що візуально знижує стелю та додає родзинку будь-якому інтер'єру.
Обігрівач випускається в стандартному білому кольорі, але за бажанням покупця можливе виготовлення в інших кольорах відповідно до класифікації RAL.
Товар має сертифікати якості України та Європи.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 930 |
| Висота підвісу | 2 – 3 метри |
| Модель обігрівача | армстронг |
| Монтаж | стельовий |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Керування | без терморегулятора |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Термін служби | більше 30 років |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | інфрачервоний |
| Вага, кг | 12 |
| Сфера застосування | обігрів житла, офісів, магазинів |
| Напруга | 220 Вольт |
| Матеріал обігрівача | метал |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 10 - 12 м² |
| Додатковий обігрів | 18 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 60 см |
| Довжина | 120 см |
| Товщина | 20 мм |















