Теплов У 9000 Вт вуличний інфрачервоний обігрівач
-
- Производитель: Теплов
- Доступность: На складе
- Код товара: У9000
Основні характеристики
- Потужність обігрівача, Вт 9000
- Висота підвісу до 15 метрів
- Модель обігрівача середньохвильовий
- Монтаж стельовий
Описание
Середньохвильовий інфрачервоний обігрівач Teplov У 9000 Ватт
призначений для обігріву великих відкритих майданчиків, промислових споруд. Раціонально використовувати:
- у виробничих цехах як основне опалення;
- як локальне в конкретних зонах;
- для виконання технологічних завдань (інфрачервоне сушіння).
Встановлений під стелею, дахом, на висоті 5 - 15 метрів, ІЧ обігрівач заповнює комфортним, м'яким теплом до 90 кв.м.
Серед інших видів інноваційне опалення має істотні переваги:
- економічність - споживання електроенергії знижується на 30%;
- простота встановлення, можливість демонтажу;
- безпека - відсутність ризику пожежі, опіків;
- сприятливий мікроклімат - не поглинає кисень, немає диму, продуктів згорання;
- довговічність - надійно служить 30 років.
Промисловий вуличний інфрачервоний обігрівач Теплов У 9000 Вт – це продуманий вибір прогресивних, розумних роботодавців, які прагнуть мінімізуючи витрати, створити працівникам комфортні умови праці.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 9000 |
| Висота підвісу | до 15 метрів |
| Модель обігрівача | середньохвильовий |
| Монтаж | стельовий |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Керування | без терморегулятора |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | інфрачервоний |
| Вага, кг | 20 |
| Сфера застосування | обігрів цехів, складу, ангарів |
| Напруга | 220 Вольт |
| Матеріал обігрівача | метал |
| Сертифікати | є |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 90 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 62 см |
| Довжина | 150 см |
| Товщина | 80 мм |









