Теплов A 500 Вт стельовий обігрівач Армстронг
-
- Производитель: Теплов
- Доступность: На складе
- Код товара: A500
Основні характеристики
- Потужність обігрівача, Вт 450
- Висота підвісу 2 – 3 метри
- Модель обігрівача армстронг
- Монтаж стельовий
Описание
Потолочный обогреватель Армстронг Teplov A500
Вбудований обігрівач ТеплоV А500 призначений для обігріву приміщень з висотою стелі 2,5 - 3 м типу «Армстронг».
У корпусі обігрівача знаходиться прошарок утеплювача з фетру, що не дає нагріватися задній стінці, та направляє все тепло на лицьову частину.
Підвісна панель підходить для основного і додаткового обігріву:
- у житлових приміщеннях;
- в офісі, ресторані;
- <в торгово-розважальному центрі;
- в дитсадках, школах, лікарнях;
- в кінотеатрах, вокзалах.
Тонкий (20 мм) та легкий обігрівач не ускладнює стельову конструкцію і вписується в будь-який інтер'єр.
Розміри інфрачервоної панелі дозволяють при монтажі просто замінити стандартну секцію «Армстронг» касетним обігрівачем.
При монтажі у підвісну стелю вбудований обігрівач приховує проводку, кліматичні та вентиляційні комунікації.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 450 |
| Висота підвісу | 2 – 3 метри |
| Модель обігрівача | армстронг |
| Монтаж | стельовий |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Керування | без терморегулятора |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Термін служби | більше 30 лет |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | інфрачервоний |
| Вага, кг | 6 |
| Сфера застосування | обігрів житла, офісів, магазинів |
| Напруга | 220 Вольт |
| Матеріал обігрівача | метал |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 6 - 8 м² |
| Додатковий обігрів | 12 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 60 см |
| Довжина | 60 см |
| Товщина | 20 мм |


















