Теплов У 2000 Вт вуличний інфрачервоний обігрівач
-
- Производитель: Теплов
- Доступность: На складе
- Код товара: У2000
Основні характеристики
- Потужність обігрівача, Вт 2000
- Висота підвісу 2,5 – 3 метри
- Модель обігрівача середньохвильовий
- Монтаж стельовий
Описание
Середньохвильовий інфрачервоний обігрівач Teplov У 2000 Ватт
Представник нового напрямку для ефективного обігріву в холодні дні відкритих майданчиків:
- літніх кафе;
- веранд;
- балконів;
- альтанок;
- майданчиків для проведення заходів.
Стильне, компактне, безпечне джерело тепла підвішується на висоті 2,5 - 3 м, на відстані одного метра від людей, предметів і поверхонь. Передбачені зручні поворотні кріплення.
Інноваційний вуличний обігрівач здатний:
- не скорочуючи корисну площу, обігріти 20 кв. м. відкритої зони - інфрачервоні промені з ефективністю 95% віддають тепло не повітрю, а людям і навколишнім предметам;
- забезпечити безпечний комфорт - неможливість випадкового контакту з нагрівальним елементом виключає травми, опіки, подразнення;
- справно служити більше 30 років.
Якість роботи інфрачервоного стельового обігрівача Теплов У 2000 ВТ підтверджено сертифікатами України, країн ЄС.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 2000 |
| Висота підвісу | 2,5 – 3 метри |
| Модель обігрівача | середньохвильовий |
| Монтаж | стельовий |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Керування | без терморегулятора |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | інфрачервоний |
| Вага, кг | 6 |
| Сфера застосування | обігрів житла, офісів, магазинів |
| Напруга | 220 Вольт |
| Матеріал обігрівача | метал |
| Сертифікати | є |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 20 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 12,5 см |
| Довжина | 188 см |
| Товщина | 75 мм |













