Теплов Б 1300 Вт стельовий інфрачервоний обігрівач
-
- Производитель: Теплов
- Доступность: На складе
- Код товара: Б1350
Основні характеристики
- Потужність обігрівача, Вт 1300
- Висота підвісу 2,5 – 3,5 метри
- Модель обігрівача довгохвильовий
- Монтаж стельовий
Описание
Інфрачервоний стельовий обігрівач Б 1300 Ватт
Гідний представник нового кліматичного обладнання. Сфера його застосування обширна - житлові кімнати, невеликі офіси, торговельні зали, коридори, вестибюлі, санвузли.
Потужність обігрівача дозволяє опалювати приміщення:
- 13 кв.м. - як основне опалення;
- 26 кв.м. - додаткове.
Розміщений на висоті до 3 метрів, Б 1 300 Ватт, не забираючи місця на підлозі, разом з м'яким теплом приносить власникам:
- економію електроенергії (на 30% менше традиційного електроопалення);
- повна відсутність травм, опіків;
- сприятливий мікроклімат (довжина інфрачервоного випромінювання абсолютно безпечна);
- впевненість у надійному, тривалому функціонуванні приладу - виробник гарантує 10 років бездоганної роботи.
У реаліях нашого швидкого руху часу інфрачервоний стельовий обігрівач Teplov – вибір активних людей.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 1300 |
| Висота підвісу | 2,5 – 3,5 метри |
| Модель обігрівача | довгохвильовий |
| Монтаж | стельовий |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Керування | без терморегулятора |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | інфрачервоний |
| Вага, кг | 6 |
| Сфера застосування | обігрів житла, офісів, магазинів |
| Напруга | 220 Вольт |
| Матеріал обігрівача | метал |
| Сертифікати | є |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 13 м² |
| Додатковий обігрів | 26 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 16 см |
| Довжина | 150 см |
| Товщина | 40 мм |



















