Теплов П 2500 Вт промисловий інфрачервоний обігрівач
-
- Производитель: Теплов
- Доступность: На складе
- Код товара: П2500
Основні характеристики
- Потужність обігрівача, Вт 2500
- Висота підвісу від 3 метрів
- Модель обігрівача довгохвильовий
- Монтаж стельовий
Описание
Інфрачервоний стельовий обігрівач П 2500 Ватт
Старша модель однофазних ІЧ обігрівачів довгохвильового типу. Успішно застосовується в приміщеннях із стелями 3 - 5 м:
- побутових;
- промислових;
- школах, лікувальних установах;
- офісах, торгових залах.
Монтується під стелею. Передбачені опціонні поворотні кріплення, що дозволяють установку з нахилом 15 ° - 75 °.
Стельова панель має високий ККД, приємне, м'яке тепло рівномірно прогріває до + 25 ° як:
- основний обігрів - 26 кв.м .;
- додатковий - 40 кв.м.
Є можливість оснащення терморегулятором.
У лінійці електроприладів інфрачервоний обігрівач Teplov П 2600 має значні переваги:
- економічність - витрати на 30% менше;
- безпека - сертифікований відповідно до встановлених норм;
- довговічність - працює до 30 років.
Стильний дизайн, класичні форми та колір - прекрасне доповнення сучасної будівлі.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 2500 |
| Висота підвісу | від 3 метрів |
| Модель обігрівача | довгохвильовий |
| Монтаж | стельовий |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Керування | без терморегулятора |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | інфрачервоний |
| Вага, кг | 12 |
| Сфера застосування | обігрів житла, офісів, магазинів |
| Напруга | 220 / 380 Вольт |
| Матеріал обігрівача | метал |
| Сертифікати | є |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 26 м² |
| Додатковий обігрів | 40 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 28 см |
| Довжина | 154 см |
| Товщина | 42 мм |













