Теплов П 2000 Вт промисловий інфрачервоний обігрівач
-
- Производитель: Теплов
- Доступность: На складе
- Код товара: П2000
Основні характеристики
- Потужність обігрівача, Вт 2000
- Висота підвісу від 3 метрів
- Модель обігрівача довгохвильовий
- Монтаж стельовий
Описание
Довгохвильовий інфрачервоний обігрівач П 2000 Ватт
Це потужне, компактне, елегантне джерело рівномірного, приємного тепла. Незважаючи на скромні габарити (1200 х 420 х 280) здатний створити комфортний мікроклімат.
Призначений для обігріву спалень, робочих кабінетів, магазинів, невеликих виробничих приміщень.
Встановлюється вище 3 м, спеціальні кріплення додаються. Додатково можна оснастити терморегулятором.
Інфрачервоний стельовий обігрівач, забезпечує потрібний температурний режим:
- у вигляді основного опалення на площі 20 кв.м;
- локального або додаткового - 40 кв.м;
- на 30% скоротить витрати.
Пристрій надзвичайно практичний:
- стійкий до дії вологи, пилу;
- не боїться перепадів напруги;
- справно працює до 30 років.
Ціна інноваційного інфрачервоного обігрівача П 2000 Вт досить демократична, окуповується за сезон.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 2000 |
| Висота підвісу | від 3 метрів |
| Модель обігрівача | довгохвильовий |
| Монтаж | стельовий |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Керування | без терморегулятора |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | інфрачервоний |
| Вага, кг | 10 |
| Сфера застосування | обігрів житла, офісів, магазинів |
| Напруга | 220 Вольт |
| Матеріал обігрівача | метал |
| Сертифікати | є |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 20 м² |
| Додатковий обігрів | 40 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 28 см |
| Довжина | 120 см |
| Товщина | 42 мм |














