Теплов Б 600 Вт стельовий інфрачервоний обігрівач
-
- Производитель: Теплов
- Доступность: На складе
- Код товара: Б600
Основні характеристики
- Потужність обігрівача, Вт 600
- Висота підвісу 2 – 3 метри
- Модель обігрівача довгохвильовий
- Монтаж стельовий
Описание
Інфрачервоний стельовий обігрівач Teplov Б 600 Ватт
Призначений для опалення невеликих кімнат заввишки не більше 3 м.
Модель раціонально встановлювати в якості:
- основного обігріву - 6 кв. м;
- додаткового - 12 кв. м.
Елегантне джерело тепла має габарити 1000x160x40 мм, досить просто кріпиться. У комплект входять поворотні кріплення, що дають можливість встановити його з ухилом 45 ° до підлоги.
Додатково можна підключити терморегулятор.
Переваги стельового інфрачервоного опалення:
- ефективність - за 10 -15 хвилин ви вже відчуєте тепло, повітря рівномірно нагрівається до + 25 ° С;
- економічність - на 20 - 30% менше споживання електроенергії;
- надійність - продукція ТМ Теплов сертифікована, гарантія безвідмовної роботи -10 років;
- не сушить, не випромінює ультрафіолет.
Стельовий ІЧ обігрівач Б 600 Вт – вибір креативних дизайнерів:
- зручне розміщення;
- стильний дизайн. .
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 600 |
| Висота підвісу | 2 – 3 метри |
| Модель обігрівача | довгохвильовий |
| Монтаж | стельовий |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Керування | без терморегулятора |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | інфрачервоний |
| Вага, кг | 4,5 |
| Сфера застосування | обігрів житла, офісів, магазинів |
| Напруга | 220 Вольт |
| Матеріал обігрівача | метал |
| Сертифікати | є |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 6 м² |
| Додатковий обігрів | 12 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 16 см |
| Довжина | 100 см |
| Товщина | 40 мм |





















