Теплов У 6000 Вт вуличний інфрачервоний обігрівач
-
- Производитель: Теплов
- Доступность: На складе
- Код товара: У6000
Основні характеристики
- Потужність обігрівача, Вт 6000
- Висота підвісу до 15 метрів
- Модель обігрівача середньохвильовий
- Монтаж стельовий
Описание
Промисловий вуличний обігрівач Teplov У 6000 Ватт
Раціональний спосіб опалення великогабаритних приміщень, які продуваються, висотою до 15 м:
- виробничих цехів;
- вокзалів;
- торгівельних центрів;
- складів;
- вантажно-розвантажувальних ділянок;
- станцій СТО;
- теплиць, ферм, зимового саду.
Висока ефективність У 6000 досягається завдяки цілеспрямованій інтенсивності теплового потоку. Хоча тен нагрівається до 600 градусів, тепло розподіляється рівномірно, обігріваючи людей, механізми, предмети.
На фоні звичних видів опалення інфрачервоний вуличний обігрівач відрізняється:
- високою ефективністю;
- економією електроенергії;
- помірною вартістю, мінімумом витрат на установку, обслуговування;
- гнучким керуванням (можливістю вимкнути на вихідні, перевстановити);
- надійністю - бездоганно служить 30 років;
- безпекою - стельове розміщення виключає травматизм.
Інфрачервоний обігрівач Теплов У 6000 Вт, маючи невеликі габарити, обігріває 60 кв.м.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 6000 |
| Висота підвісу | до 15 метрів |
| Модель обігрівача | середньохвильовий |
| Монтаж | стельовий |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Керування | без терморегулятора |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | інфрачервоний |
| Вага, кг | 14 |
| Сфера застосування | обігрів цехів, складу, ангарів |
| Напруга | 220 Вольт |
| Матеріал обігрівача | метал |
| Сертифікати | є |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 60 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 32 см |
| Довжина | 193 см |
| Товщина | 80 мм |












