Теплов У 1500 Вт вуличний інфрачервоний обігрівач
-
- Производитель: Теплов
- Доступность: На складе
- Код товара: У1500
- Потужність обігрівача, Вт 1500
- Висота підвісу 2,5 – 3 метри
- Модель обігрівача середньохвильовий
- Монтаж стельовий
Описание
Інфрачервоний вуличний обігрівач У 1500 Ватт
Розроблено конструкторами ТМ Теплов для локального обігріву відкритих майданчиків:
- балконів;
- веранд, терас;
- альтанок;
- відкритих кафе, площею до 15 кв.м.
Застосування інфрачервоного опалення дуже ефективно, адже нагрівається не повітря, а навколишні предмети. Кут розкриття ІЧ випромінювання становить 80 градусів, що робить можливим точковий обігрів. Виробником передбачені спеціальні, поворотні кріплення, які дозволяють правильно та швидко встановити обігрівач.
Наявність відкритого тену вимагає суворого дотримання правил встановлення. Відстань між стельовим обігрівачем та людиною, опалювальними поверхнями повинна бути не менше 1 м. Прилад сертифікований, відповідає стандартам країн Євросоюзу.
Інфрачервоний обігрівач Teplov У 1500 Вт у негоду додасть затишний комфорт відпочинку на свіжому повітрі, надійно прослужить більше 30 років.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 1500 |
| Висота підвісу | 2,5 – 3 метри |
| Модель обігрівача | середньохвильовий |
| Монтаж | стельовий |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Керування | без терморегулятора |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | інфрачервоний |
| Вага, кг | 4,5 |
| Сфера застосування | обігрів житла, офісів, магазинів |
| Напруга | 220 Вольт |
| Матеріал обігрівача | метал |
| Сертифікати | є |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 15 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 12,5 см |
| Довжина | 150 см |
| Товщина | 75 мм |













