Теплов У 4500 Вт вуличний інфрачервоний обігрівач
-
- Производитель: Теплов
- Доступность: На складе
- Код товара: У4500
Основні характеристики
- Потужність обігрівача, Вт 4500
- Висота підвісу до 10 метрів
- Монтаж стельовий
- Ступінь захисту IP44
Описание
Промисловий інфрачервоний обігрівач в 4500 Ватт
Розроблено конструкторами ТМ Теплов для опалення приміщень висотою до 10 м:
- виробничих цехів;
- складів, гаражів;
- вокзалів, аеропортів.
Середньохвильовий інфрачервоний обігрівач – вигідне рішення обігріву там, де звичайна конвективна система малоефективна. Переваги:
- висока тепловіддача - рівномірно обігріває 45 кв.м;
- мінімум витрат на монтаж та обслуговування;
- економія електроенергії;
- стельове кріплення, невеликі габарити;
- можливість керувати тепловим потоком у потрібному напрямку;
- безпека;
- термін бездоганної роботи більше 30 років.
Інтенсивність ІЧ променя абсолютно нешкідлива. Його комфортне тепло сприятливо впливає на живі організми та механізми.
Інфрачервоний вуличний обігрівач У 4500 Вт - європейський вибір за демократичну ціну.
Характеристики
| Основні характеристики | |
| Потужність обігрівача, Вт | 4500 |
| Висота підвісу | до 10 метрів |
| Монтаж | стельовий |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Керування | без терморегулятора |
| Гарантійний термін | 3 роки |
| Країна виробництва | Україна |
| Тип обігрівача | інфрачервоний |
| Вага, кг | 10 |
| Сфера застосування | обігрів житла, офісів, магазинів |
| Напруга | 220 Вольт |
| Матеріал обігрівача | метал |
| Сертифікати | є |
| Параметри опалення | |
| Основне опалення | 45 м² |
| Розміри | |
| Ширина | 32 см |
| Довжина | 150 см |
| Товщина | 80 мм |











